Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,369
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar, 


Ortaklıklar, evlilikler, yakınlarla olan ilişkiler, danışmanlıklar ve başkalarının kaynaklarını kullanmak derken geçtiğimiz haftadan bu yana olumlu etkiler altındasınız. Ancak bu hafta burcunuzda geri giden Neptün size bir miktar engel olmaya kararlı gibi görünüyor. Bu hafta kendi kendinize yaratacağınız engeller başkalarını da hayal kırıklığına uğratmanıza yol açabilir. Bu anlamda dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. 

Mars ile Neptün arasındaki karşıt açı yakın çevrenizi üzecek davranışlarda bulunmanıza yol açabilir.

Perşembe gününden itibaren Venüs de yakın ilişkiler alanınızı yerleşiyor. İşte bu yerleşimden itibaren siz bundan olumlu etkilenecek, biraz kendinize çekidüzen vereceksiniz gibi görünüyor. Yakınlarınız ile ilişkilerinizi bir miktar iyileştirmeye başlayacaksınız. Ancak kariyer planınız bu iyileşmelere engel olabilir. Çünkü odağınız tamamen görev ve sorumluluklarınız, yeni planlarınız olacak.

İş hayatınıza bu kadar odaklanmak, yakınlarınız ile ilişkilerinizi sekteye uğratabilir ya da sizin ortaya koyacağınız bir çeşit baskıya dönüşebilir.

Gelecek hafta Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ayın yenilenme anlamındaki olumlu etkisini bu haftadan itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Bu hafta ne başkalarını üzmeye, ne de para için üzülmeye değmeyecek, çünkü haftaya hayatınızda yeni gelir kaynakları dahil olacak ve tüm bu olumsuzlukları unutacaksınız.

Bu haftaya gelecek haftaya odaklanarak geçirmeniz gerektiğini unutmayın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat