Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

943
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen Burcu balık olanlar,


Merkür salı gününden itibaren Kova burcundan geri gidecek ve uzaklardan gelen haberlerle ilişkili sağlık sorunları maalesef doğru çıkmayacak. Bunu yanı sıra yasal konular söz konusu ise bu alanda da alacağınız haberlerin içinde hatalar gizlenmiş olacaktır. Dikkatli olmanız, o hataları bulmanız gereken bir haftadasınız ve kendinizi çok iyi bir şekilde savunmalısınız.

Merkür gerilemeye cumartesi itibaren Oğlak burcunda devam edecek ve dostlarınızla ilişkileriniz cumartesinden itibaren zedelenmeye başlayacak. Karşılıklı yanlış anlamalar söz konusu olacak ve durumu düzeltmek yerine kopmayı tercih edeceksiniz. Oysa bu dönemde arkadaşlıklarınızı korumaktan yana davranmalısınız.

Cuma gününden itibaren Jüpiter Başak burcunda geri gitmeye başlıyor. Yakınlarınızla ilişkilerinize şansıza çok güvenmemeniz gerekecek. Bununla birlikte eğer evliyseniz partnerinizin başına gelecek talihsizlikler de sizi bir miktar üzecek sevgili Balıklar. Yakınlarınız, danışmanlarınız ve onlara ilgilenen her şey bir miktar talihsizlik içerecek ve sizi de ilgilendirecek. Bu anlamda güçlü olmanız gereken bir dönemdesiniz. Olayları çok iyi kontrol altında tutmalısınız. Bu sayede huzura ulaşabileceksiniz.

Huzurlu ve mutluluk, bolluk, bereket dolu bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat