Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,037
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, haftaya dolunay ile başlıyoruz. Dolunay sizi eğitim, yurtdışı kontakları, kişisel gelişim ve seyahatler yolculuklar gibi konularda sonuç almaya yönlendirecek. Genel olarak hayata bakışınızda bir süredir halletmek istediklerinizle ilgili dolunay ardından kendinizi daha güçlü ve hazır hissedebilirsiniz. 


Dolunay enerjileri sert etkileri de beraberinde getirmekte. Bu süreç, inatlaşmalara, bireysel isteklerinizin öne çıkmasına da zemin hazırlıyor. Özellikle karşı cinsle olan ilişkilerinizde geride tuttuğunuz isteklerinizi, beklentilerinizi bu hafta daha fazla gündeme getirebilirsiniz. 

Dolunayın gerçekleşeceği pazartesi ve salı günleri biraz daha temkinli olmak, adım atmadan önce düşünerek hareket etmek önemli olacak. Salı günü öğlen 14:13'e kadar Ay açısız olacak. Bu durumda salı günü bu saate kadar önemli bir başlangıç yapmamak gerekmekte. 

Salı günü 14:13'ten itibaren Ay kariyer ve iş alanlarınıza geçiyor. Cumaya kadar olan süreçte hareketli ve sonuç odaklı olacaksınız. Bu enerjinizi daha çok iş ve kariyer konularına odaklarsanız daha verimli sonuç alabilirsiniz. 

Çarşamba günü enerjiler ele aldığınız konuları abartma, büyütme eğiliminde olmanıza neden olabilir. Özellikle iş ve mesleki konularda sakin olmak çarşamba daha doğru olur. Görüşmelerinizde veya işle ilgili adımlarınızda olayları gerçekçi görmeye çalışmak önemli olacak. Diğer yandan çarşamba günü duygusal olarak ani kararlar vermeye eğilimli olabilirsiniz. 

İlişkilerinizde karşı tarafa daha az toleranslı olma etkisi Perşembe günü de devam ederken, maddi konuları Perşembe günü ele almamaya veya parasal adımlarda dikkatli olmaya gayret edin. 

Cuma günü sorumluluklarınız ve görevleriniz öne çıkıyor. Özellikle çocuklarla iligli konular, aşk ilişkilerinde yapmanız gerekenleri yüzleşmek ve sorumluluklardan kaçmadan durumları ele almak gerekecek. Çocuklarla ilgili konuları ele almak adına bu hafta cuma oldukça destekli. Hafta sonu ise Ay - Plüton kavuşumu gerginlik ve çatışmalara eğilim verebilir. Eğer mümkünse cumartesiyi spor yaparak veya doğada olmaya çalışarak geçirmek doğru olur. 

Cumartesi ve pazar günü boyunca dikkat etmeniz gereken diğer bir konu da kandırılmaya açık olmanız ki tedbirli olun. Unutkanlıklar artabilir, telefonunuza, cüzdanınıza, anahtarlarınıza kısacası kişisel eşyalarınıza sahip çıkın. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat