Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,977
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar, 


Bu hafta gözünüz kulağınız paranızda ve varlıklarınızda olmalı. Çünkü gelirleriniz ile birlikte harcamalarınız da artmaya başlayacak. Bu da sizi yeni arayışlara yönlendirebilir. Ancak dostlarınız bu yardıma gönüllü olmayabilir ya da siz dostlarınızla ilgili harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Onlardan biri size ekstra ödeme talep edebilir, vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu haftaki imtihanınız para ile ilgili. Ayrıca başkalarını hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. Özellikle yöneticilerinizle, otorite figürleri ile veya babanız ile sıkıntıya düşebilirsiniz. Bu hafta vereceğiniz tepkilerden nasiplerini alabilirler. 

Bütün hafta boyunca bütün burçlar problemlerle uğraşacak. Siz de para konusunda sıkıntıya düşeceksiniz ancak hafta sonunda Venüs?ün dostunuz Akrep burcuna geçişi ile birlikte seyahatler ve ferahlık söz konusu. Üstelik Venüs bu değişikliği yaptıktan hemen sonra burcunuzla olumlu bir açı kuracak ve gelecek haftanın kazanan burçlarından biri siz olacaksınız. Gelecek haftayı riske atmamak için bu haftayı sabırlı ve sakin geçirmeniz gerekiyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat