Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

973
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, pazartesi günü burcunuzda ilerleyecek olan Ay sizi hassas ve sezgisel kılacak. Salı gününden itibaren maddi konular, çevrenizle olan iletişiminiz, kendinizi ifade etme alanlarınız öne çıkıyor. 

Balık burcu bu hafta

Bu hafta sözlü diyaloglarınıza özen göstermeniz önemli. Öncelikle eleştiriye daha tahammülsüz olacağınız enerjiler tepkisel davranmanıza ve ön yargılı olmanıza meydan verebilir ki tam anlamadan durumları değerlendirmemeye çalışmalısınız. 

Bu hafta duygusal alanlarda hareketli enerjiler içinde olabilirsiniz. Bir süredir devam eden bir ilişkinizi yeniden ele alma, ya da hayatınıza yeni bir beraberliği dahil etme ve bunları da ani kararlar veya spontan gelişmelerle önceden planlamadan yaşamanız söz konusu. 

Bu hafta kariyer ve işle ilgili etkiler açısından salı ve perşembe arası destekleyici enerjiler söz konusu. Daha akıcı ve kolaylıkla ilerlemenize destek verecek enerjiler fırsatlarda getirebilir. Ancak bu süreçte maddi alanlarda biraz daha dikkatli ve temkinli olmanızı gerektiren etkiler nedeniyle iş alanlarınızda maddi konuları iyi yönetmeniz ve planlı davranmanız önemli olacak. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda başlangıçlar yapmadan, bugünü daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat