Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

1,886
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar,

Haftanın hemen her konuda en şanslı burçlarından birisiniz. Güneş ve Neptün burcunuzda buluşacaklar, bir düşünüzü gerçekleştirecekler. Siz de başkalarının düşlerini gerçekleştireceksiniz. Hayatınızın hemen her alanında yararlı olacak bu kavuşumda ne diliyorsanız olacak.

Dostunuz Akrep burcunda Mars ve Ay kavuşuyorlar, buluşuyorlar. Bu kavuşumdan bir miktar gerilim ortaya çıkyor. Seyahatlerde dikkatli olmanız gereken bir gün. Eğer eğitiminiz devam ediyorsa bu alanda da dikkatli olmalısınız. Hatta medyayla ilişkili çalışmalar yapıyorsanız Pazartesi çok dikkatli olmalısınız. Hiç kimse ile tartışma içerisine girmemelisiniz.

Pazartesiyi atlattıktan sonra genel olarak hafta boyunca sakinsiniz. Ancak cuma günü arkadaşlık ve dostluk alanınızda bir gerilim ortaya çıkacak. Baskı artıyor olacak. Özellikle dostlarınızla parasal ilişkiniz varsa problem yaşayacaksınız. Bunun sonucunda önemli kararlar almaya çalışacaksınız. Köklü değişiklikler yapmaya çalışacaksınız. Acele etmeyin. Çünkü hafta sonunda çok özel bir çözüm karşınıza çıkacak. Para ile ilişkili konularda hafta sonundan itibaren sezgilerinizin sesine kulak vermeniz gerekli. Neler olup biteceğini şu an hiç kimse bilmiyor ve siz sezgilerinizle her şeyi adım adım biliyor olacaksınız. 

Bolluk, bereket sizinle olsun. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat