Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

1,417
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar, bu hafta kariyer ve iş alanlarınızda şanslı etkileriniz var. Hafta başından itibaren hafta ortasına kadar olan dönemde iş alanlarınızda hareketli olacak, kariyer konularınıza odaklanacak, ele aldığınız işler açısından kontrolün sizde olmasına önem vereceksiniz. 

Balık burcu bu hafta

Bu hafta etkiler sizi hızlı düşünmeye ve çabuk hareket etmeye yönlendireceği için, detay isteyen konularda dikkatli olun ve planlı hareket etmeye gayret edin. 

Salı gününden itibaren burç değiştirerek maddi alanlarınızı da aktive edecek olan Venüs, yaklaşık 3 haftalık süreçte, krediler, banka ilişkileri, farklı kaynaklardan beklediğiniz gelirler, eşinizden veya ailenizden gelen paralar açısından güzel bir dönemden geçirebilir. Diğer yandan bu süreç ilişkileriniz adına dönüşüm etkilerinden geçeceğiniz, süregelen ilişkinizi tekrar mercek altına alacağınız ilginç etkiler verebilir. 

Bu hafta cumadan itibaren Venüs daha sert açılar içinde olacak ve sizin adınıza bir ilişki veya beraberlikte durumları tekrar gözden geçirmenize ve sürmeyen bir ilişkiyi kesmenize ara vermenize neden olabilir. Eski süreçlerin kapandığı ve özellikle ikili ilişkileriniz adına cesur kararlara kendinizi daha yakın bulduğunuz ilginç bir dönem geçirebilirsiniz. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat