Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,678
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Özellikle kendi yaşamınız, istekleriniz doğrultusunda harekete geçtiğiniz bir dönemdesiniz. Fikirlerinizle ön plandasınız. Güzelliğinizle dikkat çekiyorsunuz. Çok görünür bir durumdasınız.

Bazı konuları akışına bırakmış bir şekilde rahatça yaşamınıza devam ederken Balık burcundaki bu stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. Kariyeriniz, işiniz, toplum üzerindeki sorumluluklarınız için başlangıç yapmak, harekete geçmek istiyorsunuz. Bu da sizin akışa bıraktığınız konuları direkt etkiliyor. Hem kendi istekleriniz doğrultusunda harekete geçmek hem de kariyeriniz için adım atmak istiyorsunuz. Bu iki enerji birbiri ile çatışma halinde. Çatışmayı büyütmek yerine sorun oluştuğu anda çözüm aradığınız, sorunu çözmek adına adımlar attığınız takdirde ilerleme ve büyüme fırsatı yakalayacaksınız. Böylece hem kariyerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, yeni bir işe başlayabilir, arzu ettiğiniz işe ulaşabilirsiniz hem de kendi yaşamınızdaki isteklerinize kavuşabilirsiniz. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Güçlü insanlardan destekler göreceğiniz bir haftadasınız. 

2 Mart Cuma günü karşıt burcunuz olan Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz. Bazı konuların açığa çıktığını, netleştiğini göreceksiniz. Kimi zaman stresli anlar yaşayabilirsiniz. Bunların içindeki mesajları aldığınız takdirde ikili ilişkilerde de başarı yakalayacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat