Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,025
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, haftanın önemli etkisi burcunuza çarşamba günü geçecek olan Venüs enerjisi diyebilirim. Venüs önünüzdeki 3 haftalık dönemde sizi fiziksel olarak çekici kılmakla kalmayacak, ilişkiler, duygusal konular, romantizm açısından da yüksek tutacak. Flörtte daha açık olacağınız bu süreçte, dünyevi alanlarda da şanslı ve bereketli olacaksınız. 


Haftalık astroloji etkilerinizde daha çok çevrenizle bağlantılarınızın, kontaklarınızın arttığı bir hafta olacak. Perşembe gününe kadar iletişim trafiğiniz artarken, yakın çevreden destekler alabilirsiniz. Perşembeden itibaren ise evle ilgili konulara ilginiz artabilir. Evde düzenlemeniz gerekenleri toparlamak, ev toplantıları, görüşmeler, aile konularıyla ilgili çözümler getirme konularında becerikli olacağınız etkiler var. Hafta sonu ise çocuklarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bekarsanız partnerinizle görüşme, kısa bir tatil veya program yapmak adına enerjiler destekli olacak. 
,
Hafta sonu belirgin olacak Ay - Plüton karşıtlığı nedeniyle kadınlarla ilişkilerinize özen gösterin. Olayları değerlendirirken restleşmeden, biraz daha esnek olmak doğru olur. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat