Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,006
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 

Çocuk denemeleri yapan Balıklar için biraz stresli bir dönem. "Neden olmuyor, bir problem mi var acaba" diye düşünebilir, kendinizi gerebilirsiniz. Olmuyorsa daha zamanı var demektir. Biraz daha beklemekte fayda var diyorum. 

İş konularında üstlerinizle olan ilişkileriniz, çalışma temponuz yorucu geçiyor. Haftaya bunlarla mücadele ederek başlayabilirsiniz sevgili Balıklar.

Hafta ortasına doğru arkadaşlarınızla yapacağınız keyifli organizasyonlar dikkat çekiyor. Doğum günleri, kutlamalar ve geziler olabilir. 

28 Nisan Perşembe günü 3 hafta sürecek bir Merkür retrosu başlıyor. Merkür retroları genellikle iletişim problemlerinin yaşandığı dönemlerdir. Sizin için bu problemler kardeşlerinizle aranızda olabilir. Yakın çevrenizdeki kişiler, komşularınız ve etrafınızdaki kişilerle iletişim kopuklukları ortaya çıkabilir. Bu arada her türlü yazlı ve sözlü kontrat, sunum, proje ve imza gerektiren işlerinizde de dikkatli olursanız sizin için iyi olacaktır. 

Aşk hayatınıza baktığımda, şu sıralar sevdiğiniz kişi daha çok iş düşünüyor olabilir. İş değiştirmek isteyebilir veya terfi almak, çalıştığının karşılığını görmek isteyebilir. Ona bu konularda destek vermekse size düşüyor sevgili Balıklar.

Kendinize iyi bakın ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat