Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,010
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar,

Rutinin dışında daha soğuk, konulara daha mesafeli ve empati yeteneğinizi kaybetmiş şekilde haftaya başlıyorsunuz. Buna siz de şaşıracak ve bu ben değilim diyeceksiniz kendi kendinize. Fakat olaylar ve insanlar bazen bizi olduğumuz karakterin dışına sürüklüyor.

Haftanın genelinde güzel aksiyonlar da mevcut pek tabii. Venüs İkizler burcunda devam ediyor olacak hareketine ve Merkür de Başak burcunda retrodan çıkıp düz hareketine dönecek. Güneş'in de İkizler'de olmasıyla beraber aile yaşantınız iyiye gidiyor. Sevdiklerinizle beraber ailevi organizasyonlar içerisindesiniz. Evinizi güzelleştirmek, birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu alanda aksiyonlar alacaksınız. Kim bilir bazılarınız ev almak veya ev satmak için girişimlerde bulunabilirler.

Bu hafta Merkür sizi kardeşlerinizle olan diyaloğunuzda veya yakın akraba ve arkadaşlık ilişkilerinde etkiliyor olacak. Bu alanda anlaşmazlıklar var ise düzelme yaşanabilir. Onların alacağı kararlar olabilir, siz de buna destek çıkabilirsiniz. 

Venüs - Mars karşıtlığı ise hafta boyunca etkin. Mars Akrep'te devam edecek geri harekete. Sizleri kariyerinizle ilgili sıkıntıya sokabilir. Eşinizin desteği ise büyük olacak. Onun kıymetini bilmelisiniz. 

Sevgiyle kalın. Hoşçakalın...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat