Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,390
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar,

Bu hafta pazartesi günü evlilik ve ortaklık alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi cumaya kadar görülecek. Bu dolunayın size yansıması ise şöyle olacak: Eğer bir evlilik planı içindeyseniz bu hafta evlenebilirsiniz veya bir iş ortaklığı kurabilirsiniz. Tüm çalışmaları bu hafta tamamlayabilirsiniz. Ayrılmak istiyorsanız, üstelik sorunsuz bir biçimde ayrılmak istiyorsanız bu hafta istediğiniz biçimde ayrılığı başarabilirsiniz. Her koşulda kazanacak burçlardan birisiniz sevgili Balıklar.

Bu hafta dikkatli olmanız gereken bir konu var. O da para. Uranüs ile Plüton'un arasındaki savaşçı açı maalesef para alanınızı olumsuz etkileyecek. Üstelik güçlü dostlarınızdan biriyle para ilişkisi içindeyseniz bu hafta maalesef dostluğunuz da zedelenebilir. Son derece dikkatli olmanız gerekli.

Şimdiye kadarki emeklerinizin ürünlerini almak istiyorsanız bu hafta parayla ilişkinizi kısmen yavaşlatmalısınız. Ortak çalışmalar içine girmemelisiniz. İdealleriniz için çok fazla para harcamamalısınız. Özellikle bu konuya dikkat etmelisiniz. Bu haftayı yavaşlıkla atlamanız gerekiyor. Onun dışında problemsiz, üstelik hayallerinizi de gerçekleştirebileceğiniz bir haftadasınız.

Bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat