Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,014
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar, hafta başı eş ve partnerinizle ilgili alanlara yoğunlaşacak olan dikkatiniz, toparlamanız gereken ortaklı işler, ekip çalışmaları varsa, bunlara odaklanmanızı ve düzenleme yapmaya yönelik olmanızı enerjiler destekliyor 

Çarşambadan itibaren vurgulu olacak Yeni Ay enerjileri, sizi değişime açık kılacak. Bir süredir artık düzeltmek, bırakmak, toparlamak istediğiniz alanlarda, ilişkiler başta olmak üzere kendinizi daha aktif ve cesur hissedebilirsiniz. Ancak adım atarken dengede kalmak ve durumları tek bir yönden değil, her yönden değerlendirmek önemli olacak. 

Balık burcu bu hafta

Bu hafta başlatmanız gereken adımları, işleri çarşamba günü dışında planlayın. Astrolojik olarak tam Yeni Ay günleri yeni bir olayı başlatmak, sonuçları uzun vadeye yayılacak planları aktive etmek doğru değildir. Yeni oluşumlar için perşembe gününden itibaren hareket edebilirsiniz. 

İş alanlarınız ve aileyle ilgili alanlarda devam eden hassas etkiler, iş arkadaşları, ast üst ilişkilerinizde halen dikkatli olmanız gereken enerjilere işaret etmekte. Bu nedenle özellikle eviniz, aileniz ve işinizle ilgili konularda fevri tepkiler vermeden önce düşünerek adım atmak önemli.

Bu hafta cumadan itibaren sizin adınıza daha rahat edeceğiniz etkiler söz konusu. Bu nedenle hafta boyunca önünüze gelen teklifleri, durumları, ilişkiniz veya parasal alanlarda almanız gereken kararları hayata geçirirken mantıklı davranmaya ve acele etmemeye özen gösterin. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat