Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

2,020
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar,

Gelir-gider dengenizin yerine oturacağı bir haftaya başlıyorsunuz. 22 Mart 2016 Salı gününden itibaren Merkür Koç burcuna yerleştiğinde yeni bir gelire evet diyebileceksiniz. Bu yeni geliri sözleşme imzalayarak da elde edebilirsiniz.

23 Mart 2016 Çarşamba günü Terazi burcunda bir dolunay Ay tutulması gerçekleşiyor. Borçlarınızın, kredi geri ödemelerinizin veya kredi kartları ödemelerinizin tamamlanıp sonlanmasına yardımcı olacak. Buna yardımcı olacak sadece Ay tutulması değil, aynı zamanda yöneticileriniz. Yaşlı ve deneyimli yöneticileriniz yeni tekliflerle ekstra gelirler kazanmanızı sağlarken, daha genç olanları daha kararlı, daha azimli olmanız ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız için sizi destekleyecekler. Dört koldan desteklendiğiniz bir haftadasınız. 

Bu hafta yakın bir arkadaşınızla ortak bir iş yapma kararı alabilirsiniz. Bu kararı hemen uygulamayacaksınız. Daha ileri tarihlerde, özellikle yaz aylarında gündeme getireceğiniz bu karar için şimdiden plan yapmaya başlayacaksınız. Aynı zamanda yakın dostlarınızından güvendiğiniz biri ile evlilik kararı alabilirsiniz. Bu hafta son derece hareketli ve gezegenler de sizden yana görünüyor. Değerlendirebilirseniz, çok güzel bir hafta.

Herkese sağlık, mutluluk, bolluk, bereket ve aşk dolu günler diliyorum. 
Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat