Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

881
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, çarşamba günü gerçekleşecek dolunay hafta boyunca öncelikle duygusal alanlarda ikilimler yaşamanıza, yapmak istediklerinizle, görevleriniz arasında kendinizi sıkışmış hissetmenize neden olabilir. 


Hafta boyunca sezgileriniz artarken, ele aldıklarınızı iş sesinizle çözmeye yönelebilirsiniz. Dolunay dönemlerinde duygusal karışıklar artabileceği için özelikle duygusal konularda mantıklı olmaya ve karar alıp uygulamakta acele davranmamaya özen göstermelisiniz. Sağlık açısından bu hafta dikkatli ve özenli olmak sizin adınıza önemli olacak. Bir süredir aksattığınız bir sağlık durumu adına bu hafta tetkik ve tedavi yaptırmak durumu söz konusu olabilir. 

Hafta sonu ile birlikte şifa ve benzeri konular adına destekli olacak enerjiler, alternatif bir tedavi yöntemini denemenize olanak sağlayabilir. Ayrıca hafta boyunca beslenme düzeninize dikkat etmek, kilo alımı eğilimi artacağı için alkol ve asitli yiyeceklerden uzak durmak gerekmekte. Bu hafta daha çok hafif bir beslenme tarzı sindirim sisteminiz açısından da daha uygun olacaktır. 

Cumadan itibaren karşı burcunuza geçecek olan Ay, eş veya partnerinizle birlikte vakit geçirmek, ortak planlar yapmak adına daha uygun diyebilirim. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat