Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

920
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, bu hafta duygusal ve zihinsel olarak dikkatli olmanız gereken enerjiler söz konusu. Öncelikle hafta boyunca iç sıkıntılarınız, sebepsiz gerginlikler sizi yorablir. Rüyalar ve bilinçaltınız hareketli olacağı için uyku sorunlarına açık olabilirsiniz. Strese bağlı egzama veya alerji sorunlarınız ile hormonal dengesizlikler söz konusu olabilir. Hafta boyunca uykunuzu etkileyebilecek her türlü uyarıcıdan bilhassa akşam saatleri uzak durmaya çalışın. Dikkat isteyen bir iş yapıyorsanız yine bu hafta odaklanma sorunları nedeniyle daha tedbirli olun. Sağlığınızda ayaklarla ilgili, özellikle perşembeden itibaren daha dikkatli olmak doğru olacaktır. Önemli bir toplantı veya rapor tesliminiz varsa, her türlü evrağı iyi kontrol etmek gerekmekte. 


Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ve hafta boyunca etkin olacak Merkür rötarı sizin adınıza bilinçaltınız ve rakiplerinizi gösteren alanda olacak. Giderlerinizi iyi planlamalı, alışverişte harcamalara dikkat etmeli, duygusal iniş çıkışlar nedeniyle ilişkilerinizde fevri adımlardan uzak durmaya çalışmalısınız. 

Perşembeden itibaren rahatlamanıza olanak sağlayacak etkiler, perşembeye kadar bu haftayı iyi yönetmeniz gerektiğine dikkat çekmekte. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat