Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,246
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar,

Çarşamba gününe kadar sosyalleşmelisiniz. Arkadaşlarınızla ve güçlü dostlarınızla buluşmalısınız. Çarşamba gününden itibaren biraz içinize dönmek, daha fazla dinlenmek, belki yoga, meditasyon gibi ruhsal gelişim tekniklerinden biriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hatta kitap okumaya her zamankinden fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz.

İçe dönüş sizi bir miktar daha canlandıracak ve enerji biriktirmenizi sağlayacak. Cumartesi günü iş ve sağlık alanızda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayın etkisi yine çarşamba gününden başlayacak.

Bu çarşamba etkileri başlayacak dolunayın size iyi bir getirisi olacak. Eğer iş hayatınızla ilgili bir pürüzler, problemler varsa burada bir tamamlanma yaratıp yepyeni bir şeye başlayabilirsiniz. Sağlık programınızda sizi tahdit eden bir şeyler varsa ya da sağlığınızla ilgili yolunda gitmeyen bir şeyler varsa onlarla ilgilenebilirsiniz.

Onlara çözüm bulabilirsiniz ancak dolunay sırasında hiçbir kötü olumsuz açı olmamasına rağmen Plüton ve Merkür'ün Oğlak burcunda buluşması dikkati çeken bir oluşum, bu buluşma dostluk ve arkadaşlık alanınızı etkiliyor. Dostlarınızdan birinin söyleyeceği herhangi bir cümle, yazacağı herhangi bir şey bütün hayatınızı geri dönülmez bir şekilde etkilebilir veya değiştirebilir.

Pek de hoşunuza gideceğini sanmıyorum ancak geçmişinizdeki defterler tekrar tekrar karıştırılabilir. Bu dönemde odağınız tamamen iş ve sağlık olmalıdır. Bu sayede güzel ,olumlu ve mutlu bir hafta geçirebilirsiniz. O nedenle siz tamamlanması gereken işlere odaklanmalısınız. 

Huzur, bolluk, bereket ve sağlık; her şeyin sizinle olmasını diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat