Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,259
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, pazartesi günü iletişim, çevrenizle kontaklar ve kardeşler alanınızda gerçekleşecek yeni ay, yakın çevrenizle ilgili yeni gelişmeler getirebilir. Başlamasını istediğiniz konularda daha cesur ve girişimci olmanız hafta boyunca söz konusu olurken, Salı günü aktive olacak Merkür gerilemesi nedeniyle atacağınız adımlarda dikkatli olmak gerektiğini unutmayın. 

Bu hafta düşünmeden, detaya inmeden, iyi incelemeden her hangi bir karar vermek veya uygulamaya geçmek destekli değil. Esasen en doğru olan özellikle Perşembe gününe kadar rutin konularla uğraşmak olmalı. Gerek duygusal konularda, gerekse iş alanlarınızda yeni başlangıçlar sonradan tekrar ele almanız gereken pürüzlerle birlikte aktive olabilir. 

Pazartesi ve Çarşamba günleri boşlukta ilerleyecek Ay, pazartesi 12.30'a kadar, Çarşamba ise 17.00'ye kadar herhangi bir konuda yeni bir adım atılmasını desteklemiyor. Salı günü başlayacak Merkür gerilemesi ise beklemek gereken bir döneme işaret ediyor. Merkür gerilemesi sizin adınıza ev ve yuva alanlarınızla, aile ve ebeveynleriniz, bilhassa annenizle ilgili konulara yoğunlaşa bileceğinizi göstermekte. 

Ebeveynlerinizin sağlığı, ev yuva konular öne çıkabilir. eğer yeni bir eve geçme, kiralama veya satın alma planlarınız varsa, 19 mayıs Salı gününden itibaren 11 Haziran'a kadar bekleyin derim. Merkür rötarı tam da bu alanlarınızda olacağı için sizin daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bu dönemi araştırma, üstünde düşünme ile geçirirseniz, gerileme sonrası aniden bu konuların hız kazandığını da fark edeceksiniz. Üstelik bakış açınızda değişmiş olacak. Rötar sırasında aldığınız karar, rötarın bitiminde yön değiştirebilir. 

Duygusal konularda ise daha iyi etkilere sahipsiniz. Bu hafta Perşembeden itibaren aşk alanınıza geçecek ay, Venüs ile kavuşacak. Perşembe ve Cuma günleri, duygusal konuları ele almak sizin adınıza çok elverişli. Sevdiğinizle romantik bir yemek veya özel bir program yapmak istiyorsanız bu hafta Perşembe veya Cuma günleri desteklisiniz. 

Bu hafta sağlığınız açısından mide ve sindirim sisteminize dikkat edin. Özellikle pazartesi çarşamba arası beslenmenize özen göstermeniz, ağır ve yağlı gıdalardan uzak durmanız doğru olur. Ayrıca haftanın etkileri iştahınızı da iyi kontrol etmeniz gerektiğini de vurguluyor. Özellikle tatlı ve karbonhidrat içeren besinlerden uzak durmaya çalışın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat