Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

958
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar,

Çarşambadan cumartesi gününe kadar hemen hemen hiçbir şey yapmanız tavsiye edilmiyor. Yöneticiniz Neptün burcunuzda durağanlaşıyor olacak ve bu uzun bir durağanlaşma dönemi. Sizi hayal kırıklıkları ve uyuşma eğilimi bekliyor. Belki televizyonun başından kalmak istemeyecek, belki de bir bilgisayar oyunununda kaybolup gideceksiniz ya da içmeyi veya uyumayı tercih edeceksiniz. Her ne ise, dinlenmede kalmanızda fayda var çünkü hareket etmek istemeyeceksiniz. Ancak bütün enerjinizi topladığınızda, cumartesi gününden itibaren harekete geçtiğinizde, eğer sanatın herhangi bir kolu ile uğraşıyorsanız son derece yaratıcı olacaksınız ve dış görünüşünüze her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Görünüşünüzle, duyarlılıklarınız ile başkalarını etkileyeceksiniz. Yaptığınız her işe ruhunuzu katacaksınız ve her ne yapıyorsanız son derece başarılı olacaksınız. 

Sanat ile ilgili alanlarda bu dönemde başarılı olmanızın bir başka nedeni daha var. Cuma günü Merkür Yay burcuna yerleşecek ve pazar günü de Güneş Yay burcuna yerleşecek. Her iki gezegen de Yay burcunda buluşacak ve kariyer anlamında bütün amaçlarınıza ulaşmanız için ellerinden geleni yapıyor olacaklar. Cuma gününden itibaren otorite figürleri ve yöneticilerinizle aranız çok iyi olacak. Değerlendirmeyi başarabilirseniz, güzel bir dönemdesiniz. Bolluk, bereket, aşk dolu bir hafta diliyorum. Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat