Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,629
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar,

Bu hafta hem dostluklara hem dinlenmeye hem de görünüşünüze zaman ayırabileceğiniz bir haftadasınız. Çarşambaya kadar arkadaşlıklara önem verecek, daha fazla hayatınızda yer açacaksınız. Daha sık dostlarınızla buluşacaksınız. Çarşambadan itibaren yalnız kalmayı, ruhsal gelişim teknikleriyle ilgilenmeyi tercih edeceksiniz. 

Cuma günü Güneş burcunuza yerleşecek. Güneş burcunuza yerleştikten itibaren kendinizi daha fazla canlı hissedeceksiniz, daha çok dış dünyaya açılmak isteyeceksiniz. Daha fazla ilgi odağı olacaksınız. Cumadan sonra hareketleriniz, hareketli olacağınız alanlar artacak sevgili Balıklar. 

Gelecek hafta bir dolunay gerçekleşecek evlilik ve ortaklık alanınızda. Eğer evliyseniz ya da bir ortaklığınız varsa belki de çarşambadan itibaren onu gözden geçirmek yapabileceğiniz en iyi şey olacak. Eğer evli değilseniz, yalnızsanız, bir iş ortaklığınız da yoksa dolunayın etkisi çrşamba günü başlayacağı için yine çarşambadan itibaren bu konuyu da ciddi şekilde düşünmeye başlayacaksınız. Bir ilişkiniz varsa evlilik teklifi edebilirsiniz ya da teklif alabilirsiniz. Eğer iş yaşamınızla ilgili değişiklik ya da yenilik yapmak istiyorsanız bir ortak düşünebilirsiniz. Düşünceler çarşamba günü başlayacak ve gelecek hafta pazartesi gününden itibaren eyleme dönüştürebileceksiniz. 

Keyifli bir hafta, bolluk, bereket huzur diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat