Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 14 - 20 Eylül 2015 haftası neler yaşayacak?

1,666
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 14 - 20 Eylül 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar.

Bu hafta Jüpiter ve Neptün arasında bir karşıt açı oluşacak ve Neptün burcunuzdan ilerlediği için bu karşıt açıdan en fazla etkilenecek burçlardan birisiniz. Başkalarını hayal kırıklığına uğratma potansiyeliniz bu hafta yükseliyor. Özellikle yakınlarınız, eşiniz, partneriniz; hatta danışmanlarınız bu olumsuz tavrınızdan nasibini alabilir. 

17 Eylül Çarşamba günü Merkür gerilemeye başlıyor. Merkür'ün gerilediği burç Terazi olacak. Burası sizin başkalarının kaynaklarından yararlandığınız alan. Merkür'ün gerileme hareketine başlayacağı perşembe gününden itibaren kredi ile ilgili işleriniz varsa, bunları ertelemeniz veya adımlarınızı perşembe gününden önce atmanız önerilir.

18 Eylül Cuma gününden itibaren Satürn burç değiştiriyor ve Yay burcuna yerleşiyor. Bu, kariyer ile ilgili konularda baskı altında kalabileceğiniz anlamına geliyor.  Bu evrede disiplinli ve rutin çalışmalara yatkın olacaksınız. Bu anlamda olumlu bir gelişme ancak yöneticilerinizin baskısını da bu evrede hissedeceksiniz. Ne kadar disiplinli olursanız sizin için o kadar artı puan olacak.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat