Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,697
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar,

Bu hafta başkalarının düşlerini gerçekleştiren bir peri gibi davranacaksınız. Dostlarınız, uzaklardaki tanıdıklarınız, partneriniz, hatta yaşam felsefeniz bile bundan nasibini alacak. Bir başkasının hayatı üstünde yeni yaşam felsefeleri geliştirmek, onları değiştirmek üzerine de etkili olacaksınız. Bu anlamda bir hayli güzel, olumlu bir haftadasınız, hafta ortasına kadar.

Hafta ortasından itibaren dostlarınızdan birinin sert çıkışı, sert cümleleri can sıkıcı olacak, hatta özgüveninizi sarsacak. Bununla birlikte onunla bir para alışverişiniz varsa bir miktar para kaybına uğrayacaksınız. Bu anlamda dikkatli olmanız gerekiyor. Mal varlığınızı iyi kontrol etmeli, iyi muhafaza etmelisiniz. Ama şu da var: Bu hafta para üzerine para koymanız pek  mümkün değil. Çünkü bu alanda da sert etkiler alacaksınız. Bunu değil de, başkalarının düşlerini gerçekleştirmeye ya da kendi düşlerinizle ilgilenmeye zaman ayırlmalısınız. 

Uzaklıkların yakın, aşkın ve romantizmin yoğun olacağı bir haftadayız. Buna odaklamanız keyifli, güzel, verimli zaman geçirmenizi sağlayacak. Gelecek haftalarda da bu işinize yarayacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat