Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

843
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, bu hafta aşk hayatınız, ilişkinizle ilgili sorumluluklarınız sizin için ön planda olacak. İlişkilerle ilgili duygusal kararlar almaya eğilim gösterirken, bu alandaki mars güneş kavuşumu sizi fevri ve kendi isteklerinize dönük kılacak. Bir yandan da aileniz ile sevdiğiniz arasında kalabilir, ailenizin beklentileri ile partnerinizin istekleri örtüşmeyebilir. Bu iki alanı hafta boyunca iyi koordine etmeli. Akılcı davranmaktan uzaklaşmadan hareket etmelisiniz. 

Perşembe günü gerçekleşecek yeni ay, ilişkiler ve çocuklarla ilgili konulara odaklanmanıza neden olacak. Eğer çocuk sahibi iseniz, kazalara ve benzeri aksiliklere karşı tedbirli olun. diğer yandan gerek sevdiğinize, gerekse çocuklara karşı aşırı korumacı ve kontrolcü davranma eğiliminiz artacak. Sizin iyi niyetle yaptığınız bir adım yanlış anlaşılabilir. Aşk hayatınızda diyaloglara ve konuşmalara dikkat etmek ve karşı tarafın ne demek istediğini tam anlamadan adım atmamak yerinde olur.

Bu hafta Perşembe günü yeni bir başlangıcı özellikle 14.25 ile 17.26 arasında aktive etmeyin. Ay burç değiştirirken açısız ilerleyecek ki bu süreçte başlattığınız konularda verimli bir sonuç almanız zor olacaktır.
Cuma gününden itibaren günlük işleriniz adına yoğun olacaksınız. Tatil hazırlıkları veya planlarınız varsa, organize olmaya, işleri son güne ve saate bırakmadan önceden düzenlemeye dikkat edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat