Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,291
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 

Pazartesi günü Akrep burcunda Venüs - Jüpiter kavuşumu olacak. Özellikle ilişkilerle ilgili çok güzel gelişmelerin olacağı bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktifsiniz. Başka insanları etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Eğitim öğretim alanında da şansınız. Bir diğer yandan yurtdışı seyahatleri esnasında tanışacağınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yurtdışına seyahat düzenlemeyen kişiler sosyal çevreden veya sosyal medyadan tanışacağı bir insanla bir ilişkiye başlayabilir. 

Çarşamba günü Ay, Terazi burcunda Mars beraber olacak. Ay-Mars kavuşumunun verdiği etki ile beraber parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Cinsel enerjiniz bu dönemde yüksek. Başka insanların da kaynaklarını kullanarak yeni eşyalara sahip olmak adına kendinizi girişken ve motive hissedeceksiniz. 

18 Kasım Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeni ay var. Akrep burcundaki yeni ayla beraber yurtdışı seyahati düzenlemek, yeni bir eğitim programına katılmak veya kendi fikirlerinizi başka insanlara açmak adına adımlar atmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Yaşam enerjiniz bu dönemde yüksek. Yaşamdan keyif almak adına başlatacağınız yeni adımlarda çok başarılı olabilirsiniz çünkü Jüpiter, Venüs ve Güneş gibi iyicil gezegenler Akrep burcunda ilerliyor. Dolayısıyla kendinizi yeni çevrelere açmak adına atacağınız adımlarda başarıyı yakalayacaksınız. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat