Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,258
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli bir döneme giriyorsunuz. Kendi güzelliğiniz ile insanları etkiliyor, ön plana çıkıyorsunuz; fiziksel görünümüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz bu dönemde. İlişkilere, flörtlere ve tekliflere açık olduğunuz bir dönemdesiniz. 

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğimiz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Tutulma ile özellikle özgürleşmek adına birtakım korkularınız varsa, tutulmanın etkisi ile beraber bu korkularınızı aşacak ve özgürleşeceksiniz. Özgürleşmek, farklılaşmak sizi daha güçlü kılacaktır ve yaşamdan daha fazla keyfi aldığınızı da hissedeceksiniz. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber yetenek ve kabilyetlerinizi çok rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Fikirleriniz ve görüşlerinizle beraber kendi hayatınızı yönlendireceğiniz bir dönemdesiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat