Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

1,024
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, bu hafta burcunuza geçen Mars ile hareketli ve aktif olacağınız bir süreci deneyimleyeceksiniz. Ancak gezegenin burç değiştireceği pazartesi ve salı günleri zorlayıcı bir dereceden ilerliyor olması, kazalara, su kaynaklı teknik sorunlara açık olacağınızı da işaret ediyor. Sağlığınızda ise bu haftayla birlikte önünüzdeki yaklaşık bir aylık dönemde ayaklarınıza dikkat edin. 


Hafta başı çarşambaya kadar olan dönemde parasal konulara dikkat etmekte fayda var. Maddi alanlarda koşullar değişime açık olacağı için, parasal işlerinizde dikkatli olmakta ani gelişmelere karşı tedbirli davranmakta fayda var. Bilhassa kredi görüşmeleri veya anlaşmaları gibi konularda bankacılık faaliyetlerinizde detaylara özen gösterin. Çarşambadan itibaren sizin adınıza daha akıcı olacak etkiler, sezgilerinizi de yükseltecek. İçgüdülerinizi çarşamba  ve cuma arası iyi dinleyin derim.

Cuma günü kariyer konularınız öne çıkarken, iş alanlarınızda sorumluluklara yönelik olacaksınız. Ele aldığınız işleri ciddiyetle değerlendirme isteğiniz de artıyor. Cuma günü ve takip eden hafta sonu boyunca duygusal alanlarda önemli adımlar atmak desteklenmiyor. Romantik konuşmalar, diyaloglar açısından bu süreç rahat değil. Daha çok yapmanız gereken işlere, ev ve duygusal alandaki sorumluluklara dönük olmak gerekecek. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat