Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

663
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Kendinizi duygusal olarak hassas hissedebilirsiniz. Aşk, ilişkiler ve flört gibi konularda bazı gergin anlar yaşanabilir. Bu gergin anların devamında güzel farkındalıklar kazanacaksınız. Yaşamdan daha fazla keyif almak için neler yapmanız gerekiyor, bunların da farkında varacaksınız. 

Bu hafta gezegenlerin Oğlak burcunda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Bu dönemde sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok fazla aktif olacaksınız. Gelecekle ilgili ciddi ve somut adımlar attığınız takdirde başarıyı yakalayabilirsiniz. Çalışmalarınızın getirilerini de net bir şekilde topladığınızı göreceksiniz. 

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Yaşam enerjiniz yüksek. Kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Eğitim alanında başarıyı yakalayabilir, sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Yaşam enerjiniz bu dönemde bir hayli yüksek diyebiliriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat