Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,020
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, 


Bu haftanın önemli vurgusu sizin adınıza parasal konularınızda hızlanan enerjiler olacak. Öncelikle hafta başı daha aktif olmak üzere, genel olarak iyimser bakış açısı içinde ve fırsatlara açık olmanız yeni teklifleri size getirebilir. Enerjiler durumları iyi tarafından ele alma eğilimi vereceği için, işleri ele alırken gerçeklerden uzaklaşmadan, akılcı yaklaşımlarda sergilemeniz ve durumları her yönü ile değerlendirmeniz de önemli olacak. 

Çarşambadan itibaren artan iletişim temponuz bilhassa satış ağırlıklı bir iş yapıyorsanız, mesleki alanlarda destekleneceğinize işaret ediyor. Bu noktada cuma günü öğleye kadar olan zaman dikkat etmeniz önemli. 

Cuma sabah 09:45 ile 13:30 arası Ay açısız alanda kalacağı için herhangi bir konuda başlangıç yapmayı desteklemiyor. Cuma günü önemli bir kararı hayata geçirmeyi, imza atmayı, sonucu sizi uzun süre etkileyecek bir alanda başlayacak işleri öğleden sonraya planlamaya çalışın. 

Cumartesi gerçekleşecek Dolunay eviniz, yuvanız ve ailenizle ilgili konularda bekleyen, devam eden işlerin hızlanmasına ve sonuçlanmasına olanak sağlayacak. 

Dolunay, taşınma, ev satın alma, araba alma veya satma, evinizle ilgili değişiklik yapma gibi konuları yeniden düzenlemenizi ama artık sonuç almanızı da sağlayacak. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat