Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Baklava nasıl şerbetlenir?

244,719
kez izlendi
Puan: 4.67 / 5
Baklava nasıl şerbetlenir?
Baklavanın lezzetini veren en önemli malzemelerden biri şerbetidir. Şerbetin su ve şeker oranının doğru ayarlamalısınız. Ayrıca şerbeti kaynatırken şekerlenmemesi için içine birkaç damla limon sıkmalısınız.

Baklavanın lezzetli olması için şerbetin vaktinde konulması gerekir. Baklava fırından çıktıktan sonra biraz beklenir ve sıcak şerbet baklavanın üstüne dökülür. Baklava soğuk olursa şerbeti içine çekmez.

Baklavaya verilen şerbet fazla gelirse sonradan süzülebilir. Şerbeti az gelirse sonradan ekleme yapılmaz, çünkü sonradan ekleme yapılırsa baklavada şekerlenme olur. Bu yüzden şerbetinizin miktarını bunu gözönünde bulundurarak ayarlamalısınız.
Yeme & İçme Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat