Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Baby shower pastası nasıl olmalıdır?

109
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Baby shower pastası nasıl olmalıdır?

Babyshower pastası genellikle babyshower için seçilen temaya uygun olması önerilir. Bir organizasyon firması ile çalışıyorsanız onlar zaten temanıza ve kişi sayınıza uygun pastayı beklentileriniz doğrultusunda temin eder. Fakat ekstra farklı fikirlere ihtiyacınız varsa yine organizasyon şirketinizden yardım alabilirsiniz. 

Baby Shower pastası kişi sayısına göre belirlenmeli ve belli bir konsept varsa buna uygun olmasına dikkat edilmelidir. Pastanın mutlaka 1'den fazla katının, iki katlı, üç katlı olmasna gerek yoktur. Önemli olan babyshower partisine gelecek kişi sayısı için yeterli büyüklükte olmasıdır. 

Babyshower'da özellikle şeker hamuru sayesinde çok daha farklı tasarımlarda, konsepte uygun şekilde şeker hamurundan yapılmış figülerin kullanılabileceği pastalar elde etmek mümkündür. Pastada seçilecek konsept tabii ki tıpkı babyshower organizasyonunda olduğu gibi kız ve erkek bebekler için farklı olmalıdır. Daha çılgın fikirler istenirse bebeğinizin 3 boyutlu ultrason görüntüsünü pastada resimli olarak kullanmanız mümkündür. 

Pasta büyüklüğünü seçerken kişi sayısını sınırda tutmamanız, her zaman için ekstra 4-5 dilim fazla hesap etmeniz önerilir. Meyveli, çikolatalı ya da krokanlı olarak seçebileceğiniz pastanızın üzerine şeker hamuru ile süsleme yapılacağından pastanızın neli olacağına rahatlıkla karar vermeniz mümkün. 

Kız bebekler için konsepte uygun olarak pembe ağırlıklı pastalar, prenses, melek ya da peri konseptleri, pamuk prenses gibi figürler kullanılabilirken, erkek bebekler için Küçük Prens, Kayıp Balık Nemo, Batman vb. kahramanlardan, denizci, kaptan gibi figürlerden yararlanabiliriz. 

Videoyu Göster

Anne & Çocuk Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat