Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Baby shower organizasyonunda ne tür ikramlar yapılabilir?

202
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Baby shower organizasyonunda ne tür ikramlar yapılabilir?

Baby shower organizasyonlarında tatlı olarak temaya uygun cupcakeler, şeker hamurundan kurabiyeler; tuzlu olarak ise kanepeler, tuzlu çubuklar seçebilirsiniz. Aynı zamanda yine temaya uygun bir pasta seçmeniz ve pastayı yine kişi sayısına uygun büyüklükte ayarlamanız önemlidir. Bunun dışında konuklarınızın her ikramdan hoşlanmayabileceğini hesap ederek, farklı alternatifler bulundurmanız da iyi olacaktır. Konuklarınıza lolikek ikram edebilirsiniz. Bunun yanı sıra minik pizzalar da konuklarınız için tuzlu seçiminde risksiz bir alternatif olacaktır. 

Masanızda erkek ya da kız bebeğe özel hazırlanmış temaya uygun olarak renkli şekerler de kullanırsanız hem hoş bir görüntü sahibi olursunuz hem de konuklarınız atıştırmadan sonra tatlı niyetine bu şekerleri yiyebilir. Bu nedenle renkli şekerleri masanızda bulundurmanızda fayda vardır. Şeker renklerinde temanızın rengine uygun olarak kız bebek için pembe gibi tonlar, erkek bebek için ise mavi tonda şekerler, marsmellowlar ya da renkli çikolatalar kullanabilirsiniz. 

Videoyu Göster

Anne & Çocuk Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat