Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Baby shower için mekan nasıl süslenir?

117
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Baby shower için mekan nasıl süslenir?

Baby shower partisini iç mekan ve dış mekan olarak ikiye ayırmak gerekirse iç mekanlarda daha çok bebeğin ismi yazan objeler, hediyelik poşetler kullanmak ya da değişik farklı malzemelerle şık bir hale dönüştürmek daha doğru olacaktır. Dış mekanda uygulanacaksa dış mekanda kullanılacak ikram masası, ikram masasının yanı sıra arka tarafta bebeğin ya da annenin isminin bulunduğu bir pano hem masanın görselliğini artıracak, ön plana çıkaracaktır, hem de konukların görsel anlamda daha şık ve daha zarif bulabileceği bir alan yaratmış olacaksınız. Aynı zamanda bu alanda çok rahat fotoğraf çekimleri de gerçekleştirilebilir. 

İç mekanlarda çok renkli objelerin kullanılması babyshower partilerinde pek tercih edilmez. İç mekanlarda seçilecek renkler özellikle önemlidir çünkü iç mekandaki mobilya renkleri ile uyumsuzluklar da hem alanın dar hale getirir hem de konsepti tam olarak yansıtamaz. Bu nedenle iç mekan süslemelerinde seçeceğiniz renkler ile ilgili püf noktalardan biri de renk uyumları ve mobilyalarınızın tarzı olmalıdır. 

Videoyu Göster

Anne & Çocuk Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat