Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ay'ın burçlara etkisi nedir?

847
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ay'ın burçlara etkisi nedir?

Modern astrolojide Yengecin yöneticisi olan ve klasik astrolojide yengeci yöneten boğa burcunda yücelmekte olan Ay, duygusal fonksiyonlarımızla ilgilidir. Bireyin duygu yönetimi, empati kapasitesi ile ilintilidir.

Ay
haritada en dişil öğedir. Kişinin annesiyle ve eşiyle olan ilişkisinin derecesini de haritasındaki ay bize anlatır. Erkek haritasında eşle olan bilgileri bize ay verir. Ay dişi olan ve duygularla alakalı olan bütün süreçleri içerir.

Ay bilinçdışı yönelimleri ifade eder. Yengeç burcunda yerleştiğinde olumlu özelliklerini yansıtır. Kişiler anaç, empatik, duygusal yapıda olurlar. Boğa burcunda yerleştiği zaman kişinin empati kapasitesi yükselir ve karşı tarafa sükunet verme becerisi gelişir. Ay, Yengeç ve Boğa burçlarının tam karşıtı olan Akrep ve Oğlak burçlarında yerleştiği zaman zarar görür.

Ay, Oğlak burcunda yerleştiği zaman kişilerin empati kapasitesi düşer ve çevresiyle arasında duygusal mesafe olabilir. Ay, Akrep burcunda yerleştiği zaman kişilerde takıntı, şüphe, aşırı sahiplenme veya yok sayma gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat