Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Autoshow 2015'te öne çıkan otomobil modelleri nelerdir?

20,881
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Autoshow 2015'te öne çıkan otomobil modelleri nelerdir?

Rahşan Gülşan, bu hafta Türkiye'nin en büyük otomobil fuarı olan Autoshow 2015'te, yeni otomobil modellerini, konsept araçları ve hepsi birbirinden göz alıcı arabaları inceliyor. 


Fuara dünyanın en önemli otomobil üreticileri son model otomobilleri ve konsept araçlarıyla katılıyor. 

İstanbul Autoshow 2015'in en dikkat çeken modellerinin başında Lamborghini Aventador geliyor. Lamborghini Aventador Autoshow 2015'in en pahalı, en güçlü ve en hızlı otomobilleri arasında yer alıyor. Rahşan Gülşan, Lamborghini Aventador ile ilgili merak ettiklerinizi Lamborghini'nin Türkiye'deki yetkililerinden ilk ağızdan sizin için alıyor. Lamborghini Aventador, 700 beygir gücünde bir motora sahip ve saatte 350 km hız yapabiliyor. Lamborghini Aventador, 0'dan 200 kilometre hıza 8 saniyede ulaşabiliyor.

Fuarın başka dikkat çekici araçlarından biri de BMW i8. BMW'nin hem elektrik motorlu hem içten yanmalı motorlu hibrid süper otomobili i8 ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi videoda bulabilirsiniz. 

Fuarın en dikkat çeken konseptlerinden biri de Hyundai Intrado. Hyundai'inin fuelcell teknolojisini kullanacağı konsept araç göz alıcı çizgileri ile dikkat çekiyor. 

Fuarda ayrıca Mercedes Maybach da sergileniyor. Paranın satın alabileceği en iyi otomobillerden bir olan Mercedes Maybach'ı Rahşan Gülşan'ın anlatımı ile izleyin.

Videoda ayrıca Türkiye pazarına yeni girecek binek araçları, cipleri ve diğer araçları da inceliyor ve test ediyor. Fuara gidemediyseniz ya da gideceksiniz öncesinde mutlaka bu videoyu izleyin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat