Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Astrolojik harita nedir?

887
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Astrolojik harita nedir?

Astrolojik haritalar, biz dünyaya geldiğimiz zamanki buçların, evlerin, gezegenlerin konumlarını gösteren özel yıldız haritalarıdır. Bir astoloji haritası, yüzde 70 oranında yükselen burç üzerine inşa edilir. Bu sebepten, yükselen burcumuzu saptayabilmemiz için doğum saatimizin, doğum yerimizin ve doğum tarihimizin tam olarak bilinmesi gerekir. Bu bilgiler kesin değilse, biz astrologlar retifikasyon adı verilen özel bir işlem ile yıldız haritasını tekrar yapılandırabiliriz. Bunun için hayatımızda yaşadığımız belli başlı önemli olayların referans olarak alınması gerekir. Evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma gibi önemli olayların tarihleri, astrologlar tarafından değerlendirilip yıldız haritası yeniden yapılandırılabilir. Daha sonra karakter analizimizi natal haritamıza, yani yıldız haritamıza göre düzgün bir şekilde değerlendirebiliriz. 

Astrolojik haritaların etkilerini öğrenmek için videomuzu izleyin: Astrolojik haritaların etkileri nelerdir?

Hayatımız boyunca karşılaşacağımız önemli olayların potansiyellerini bizlere gösterebilecek olan özel sistemlere yıldız haritaları veya astrolojik haritalar olarak adlandırırız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat