Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

1,633
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Aslan & Yükselen Aslan 

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; Haziran sizlere yeni ortamlar ve çevreler getiriyor. 

Özellikle ayın ilk 2 haftası aktiviteler ve dostlarla birlikte vakit geçirmek açısından gayet olumlu.  Sosyal alanda görünücek ve parlayacaksınız. 

Hayatınızda önemli bir isteğinizi gerçekleştirebilmeniz için fırsat doğuyor. Bazı Aslanlar için ise aşk ile ilgili konularda olumlu gelişmeler var. Bekar Aslan burçları Yeni Ay enerjisi ile aşık olabilir. 

28 Mayıs'ta gerçekleşen İkizler Yeni Ay'ı ile birlikte hayatınızda ilerleme kaydetmek için siz de kolları sıvarsınız. 7 Haziran'da başlayacak olan Merkür retrosu, 3 Temmuz'a kadar devam edecek. 

Özellikle ayın 7'sinden sonra iletişiminize dikkat ediniz ve harcamalarınızda olabilecek beklenmedik masraflar konusuda gündeme gelebilir.

Merkür'ün retroya başlaması ile birlikte sosyal alanda başlattığınız bir girişiminizde bir takım prüzlere karşı dikkatli olmalısınız. Başladığınız konu veya iş tekrar gündeme gelebilir. 

Merkür retro süreci sizler için uğraştığınız konular ile ilgili dikkatinizin bir süre daha yoğunlaşmanız gerekliliğini beraberinde getiriyor. 

Bu ay, seyahatler anlamında yoğunluk söz konusu. Kimi Aslanlar bu ay uzmanlık sınavlarını veriyor. Eğitim ve seyahatler bir süredir Aslanları yakınen ilgilendirmekteydi. Bir süredir Aslanların üzerinde değişim etkileri var. Farklılaşmak, yenilenmek ve yeniye başlamak istiyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını almanıza az kaldı. Temmuz'da burcunuza geçiş yapacak olan Jüpiter?in de desteğini almanıza sayılı günler var. Son uğraşları tamamlamanız size huzur ve dinginliği de getirecek. 

Bu ay çalışan Aslanlar özellikle ay ortasında çıkabilecek pürüzlere karşı dikkatli olmalı. Özellikle ay ortasında sert etkiler var. Buradaki etkiler belki sizler için ev ve iş hayatınızda biraz denge yaratmak konusunda etkileyecek. 

Evdeki sorumluluklar ile iş hayatınızdaki hareketlilik, sizi biraz bunaltabilir. Ama bu etki uzun süreli değil. Özellikle 10-17 Haziran haftasına dikkat etmeniz yeterli. 

20 Haziran haftası seyahat planlayan sevgili Aslanlar için de yollarda dikkatli olmaları gereken dönem.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat