Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

1,647
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, Eylül ayında Başak burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi sizleri kaynaklarınıza ve kaynaklarınızı nasıl yönettiğinize dikkat çekmeniz konusunda çalışacak. 

2 Eylül itibari ile Merkür burç değiştirip Terazi'ye geçiyor, dikkatinizi yakın çevre ilişkilerinize çekiyor. 

23 Eylül'e kadar Güneş kaynaklarınız ile ilgili alanda transit etmeye devam ediyor olacak. Buradan anlıyoruz ki, şans yakalamak ve işbirliği içinde olmak istiyorsunuz. Fırsatlar yakın çevrenizden gelebilir. 

Merkür ay ortasında Uranüs ile karşıtlık yapacak ve ani bir fikir ile özgürce fikirlerinizi ve hayattaki isteklerinizi dile getiriyor olabilirsiniz. Biraz uzaklaşmak olabilir buradaki istek, bir anda ve bir fikirle bir konuya karar da verebilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevrenizde gelişecek bir olaya da bir anda şaşırabilirsiniz. Burada siz veya yakın çevrenizden birileri bir açıklama yapıyor olabilirsiniz. 

Jüpiter burcunuzda ve haliyle siz de kendinizi ön plana alıyorsunuz artık. Şanslı gelişmelere hazır olun, Venüs maddi kaynaklar alanınıza giriş yapıyor. 5 Eylül'e kadar burcunuzda ve size güzellik ve en önemlisi de pozitif bir bakış açısı getirdi ve ilk hafta hala burcunuzda olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat