Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar Ağustos 2014'te neler yaşayacak?

2,488
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar Ağustos 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, Ağustos sizin ayınız çünkü burcunuza giriş yapan Jüpiter'in etkisi ile genişleme, fırsat yakalama, kendini çok daha iyi ifade etme etkileri üzerinizde olacak. Merkür'ün de burcunuzda olması sayesinde zihninizde yer alan amaçlarınızı, hedeflerinizi gerçekleştirmeye dair daha güçlü olacaksınız.


Ağustos ayı sizler için büyüme, fırsatlar yaratma ve yenilenme enerjileri barındırıyor. Ağustos ayının ilk iki haftasında gayet pozitif olacaksınız. Bu ay Uranüs'ün etkisi ile uzun seyahatlere çıkabilir, fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Sevgili Aslanlar, Ağustos ayında yaşanacak gezegen yığılması sayesinde parlak fikirler bulabilir, ticaret ile ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğitim ile ilgili olan Aslan burçları güzel bir yurtdışı fırsatı yakalayabilir, seyahat fikri olanlar hayalindeki seyahat fikrini yakalayabilir. Ağustos ayı genel olarak olumlu ve sizi özgürleştirecek etkilere sahip. 

Aslan burcunun yuva koşullarında bir süredir ağır bir transit etki var. Satürn bir süredir yuva koşularınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri engelleyici etkiler yaratıyordu. 26 Temmuz'da Mars'ın Akrep burcuna geçişi ile birlikte enerjiniz yükselecek, yapmak istediğiniz değişikler için güç kazanacak ve şartların da daha iyi olmaya başladığını fark edeceksiniz. 

Ay ortasında Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Sizin için Başak burcu maddi kaynaklar anlamına geliyor. Hemen ardından da Güneş devreye girecek. Bu anlamda olumlu etkiler söz konusu.

Aslan burcu aylık burç yorumu hakkında daha detaylı bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat