Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,309
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, haftanın ilk günü, iletişim trafiğiniz artıyor. Telefon görüşmeleri, haberleşmeler, uzun süredir haber alamadığınız dostlarınızla yeniden görüşme söz konusu olabilir. 


Salı ve çarşamba günleri, Ay yeni geçeceği alanda, sizi özellikle ev ve ailenizle ilgili alanlarda hassas kılacak. 

Hafta ortası keskinleşen enerjiler, restleşmelere, inatlaşmalara ve olaylara sadece kendi açımızdan bakmaya yol açabilir. Kıskançlıklar, biriktirdiklerinizin aniden su yüzüne çıkması veya kendinizi kontrol etmekte zorlanma söz konusu. Bu etkiler, ev alanlarınızda, ebeveynlerinizle ilişkilerinizde, ev içi gerginliklere fazlasıyla zemin hazırlayabilir. Bu nedenle salı ve çarşamba günleri tutkularınız ile değil, sağ duyunuz ile hareket etmeye çalışın. Durumlara büyük pencereden bakmaya gayret edin ve duygusal alanlarınızda kararlarınızı düşünerek hayata geçirin ve acele ve öfke ile davranmayın. 

Cuma gününe geldiğimizde gerçekleşecek Dolunay, hafta ortasından beri biriken enerjileri aniden su yüzüne çıkarabilir. 

Ateş grubunda oluşan Dolunay, daha fevri davranmamızı ve ani tepkiler vermenize olanak veriyor. Bu nedenle perşembe ve cuma günleri, ilişkiler ve aşk hayatınızda kısa vadede sonuçlarını yaşayabileceğiniz ani gelişmelere açık enerjiler söz konusu. 

İlişkiler, çocuklar, kişisel alanlarınız adına da yine kısa vadede gözden kaçırdıklarınızı tekrar ele alma veya fark etmeniz de söz konusu olacak. 

Hafta sonu toprak etkilerini vurgulayan enerjiler, doğal ortamlarda haftanın gerginliklerini daha rahat düzenleyebileceğinize işaret etmekte. Hafta sonu, doğa ile iç içe olmak size iyi gelebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat