Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,280
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, hafta başı kariyer alanlarınız, aile ve ev yaşam alanlarınız öne çıkıyor. Salı gününden itibaren perşembe gününe kadar, ilişkileriniz, duygusal hayatınız, partnerinizle görüşmeler daha vurgulu olacak. Çocuk sahibi iseniz, çocuğunuzla ilgili konuları da öne almak söz konusu. 

Aslan burcu haftalık yorum

Perşembe günü Oğlak burcuna geçecek olan Ay, sizi mesleki konulara dönük kılarken, perşembe günü 16.40'a kadar açısız ilerleyecek olan Ay, yeni başlangıç yapmayı, önemli bir konuda adım atmayı desteklemiyor. 

Sağlığınızla ilgili bir tedavi veya benzer bir adım atmayı planlıyorsanız bu hafta perşembe günü bu alanda başlangıç yapmayın. Perşembe genel olarak belirsizliklerin biraz daha öne çıktığı bir gün diyebiliriz.

Cuma günü değişen etkiler sizi daha aktif kılarken, ruhsal ve zihinsel olarak da rahatlayacaksınız. Mesleki konular, sağlıkla ilgili bir girişim, gündelik konularda yapılması gereken işler açısından cuma etkileri daha akıcı olacak. 

Hafta sonu tekrar açısız alana girecek olan Ay, cumartesi günü sabah 11 ile akşam üstü 17.00 arası boşlukta kalacağı için, özellikle yeni adımlar ve duygusal kararlar adına destekli değilsiniz. Önemli başlangıçlarınızı bu aralığa yine denk getirmemek doğru olur. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat