Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

707
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, pazartesi günü burcunuzda ilerleyecek olan Ay, sizi kendi alanlarınıza daha dönük kılacak. Haftanın ilk günü kişisel alanlarınızla ilgilenmek daha destekleyici iken, otorite sembolü kişiler, üstleriniz veya devletle ilgili işlerinizde aksiliklere ve yanlış anlaşılmalara etkiler daha açık olacak. 


Aslan burcu bu hafta 

Bu hafta itibariyle Akrep burcuna geçen Mars, ev ve aile alanlarınızda orta vadede sizi daha aktif etkiler içinde bırakıyor. Eğer ev alma, taşınma, yuvanızla veya ailenizle ilgili bir türlü denk getiremediğiniz planlarınız veya yapmak istedikleriniz varsa, bu süreçte daha cesur ve sonuç odaklı adımlar atma potansiyeliniz hayli yüksek. 

Salı gününden itibaren maddi konulara odaklanmanıza neden olacak Ay enerjileri, özellikle ev ve gayrimenkul alımlarınızda maddi planlamanıza ve gelir gider dengelerinize de odaklanmanıza olanak sağlayacak. 

Çarşamba günü özellikle krediler ve bankalarla ilişkilerinizde sizi fazlasıyla iyimser kılacak enerjiler nedeniyle bu konulardaki girişimlerinizi iyi planlamak ve gerçekçi yaklaşmak önemli olacak. 

Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren burç değiştirecek ve açısız ilerleyecek olan Ay, perşembe günü 17.45 ile 19.30 arasında önemli başlangıçları yapmamak gerektiğini vurgulamakta. Ruhsal olarak kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz ki bu aralığı daha çok bekleyerek veya rutin işlerle ilgilenerek geçirmeye özen gösterin. 

Cuma ve cumartesi günleri iletişime açık, haberleşme trafiğinizin arttığı, yakın çevrenizle kontaklara ve görüşmelere önem verdiğiniz bir aralık söz konusu. Bu iki gün daha sosyal ve dışa dönük olacaksınız. Bu aralıkta sizi gerginleşmeye de müsait kılacak etkiler, özellikle sözel iletişimde dikkatli olmanızı ve kısa yolculuklarda planlı hareket etmenizi öneriyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat