Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,527
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, bu hafta astroloji açısından önemli etkiler var. Öncelikle pazartesi günü akşam üstü 17.00 civarında gerçekleşecek Yeni Ay sizin adınıza parasal konular, banka işleri ve finansal etkileriniz üzerinde etkili olacak. Başak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay sizi maddi konularda daha organize olmaya, planlı hareket etmeye davet ediyor. Merkür'ün de Yeni Ay'a eşlik edecek olması ticari adımlarınızla ilgili yeni oluşumları ve orta vadede sizi etkileyecek durumları başlatabilir. 

Aslan burcu bu hafta

Burcunuzda kavuşum etkisi halen devam eden Venüs ve Jüpiter ilişkiler, kariyer alanınız, parasal gelirleriniz adına güzel fırsatlar getirecek. 

Bu haftanın etkileri ağırlıklı olarak elde ettiğimiz her şeyi çalışma ve disiplinle elimizde tutabileceğimizi vurgulamakta. Bu nedenle neyi ele alırsanız alın, disiplinli ve organize olmaya gayret edin.

Çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Haftanın diğer önemli bir enerjisi Mars - Satürn kavuşumu ile açığa çıkıyor. Aile ve ev alanlarınızda gerçekleşecek olan bu kavuşum, aile içi gerginliklere, iç sıkıntılarına, mücadeleye, kendinizi güvensiz hissetmenize neden olabilir.

Bu hafta ev alımı, gayrimenkulle ilgili işleriniz adına acil olmadıkça önemli başlangıçlar yapmamaya bakın. Bu konularda imzalayacağınız kağıtlar ve sizi uzun vadede bağlayıcı etkisi olan iş ve durumlarda iyi düşünerek ve ayrıntılara önem vererek hareket etmeye çalışın. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat