Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslanlar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,019
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslanlar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan burcu, haftanın ilk iki günü, burcunuzda ilerleyecek olan ay, size daha aktif ve önde olacağınız enerjiler veriyor. 

Hafta ortasına kadar, sosyal alanlarınız hareketlenirken, dışa dönük olacaksınız. Enerjinizin yüksek olduğu pazartesi ve salı günleri bir taraftan da ilişkilerinizde, partnerinizle olan diyaloglarınızda, olayları sadece kendi açınızdan değerlendirmemeli ve durumları kişiselleştirmeden ele almalısınız. Devam eden bir ilişkiniz varsa, bu alanlardaki sorumluluklarınızla yüzleşmeniz gerekebilir. 

Bu nedenle bu hafta çarşambaya gününe kadarki dönemde sizin adınıza yüksek olan enerjiler, bir yandan da sizi ilişkilerinizde ve güncel hayatınızda sorumluluklarınıza da yönlendirecek. İş planlarınızı aksatmamalı ve bu hafta organize olmaya dikkat etmelisiniz.

Perşembeden itibaren maddi konular, bankalarla ilgili işler, finansal meseleler sizin adınıza öne çıkarken, hafta sonu başlayacak Merkür gerilemesi nedeniyle bu hafta parasal işleriniz, gelir gider dengelerinizde,  maddi konularınızda düşünerek adım atın ve sonuçları uzun vadeye yayılacak başlangıçlarda mümkünse bekleyin. 

Hafta sonu, kısa yolculuklar, yakın çevrenizle yapacağınız organizasyon öne çıkarken, özellikle iletişime dikkat etmeniz faydanıza olur. Agresif sporlar, tehlikeli fiziksel aktiviteler veya sizi fiziksel olarak yoracak, zorlayacak etkinliklerden uzak durun ve hafta sonunu daha çok rahatlatıcı ve yakın çevrenizle ilgili etkinliklerle geçirmeye gayret edin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat