Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,894
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, 23 Temmuz'a kadar içsel gerginliklere dönük olacağınız bir süreç var. Arzularınız ile sorumluluklarınız arasında yoğun duygusal geçişler yaşayabilir, kendinizi dış etkenler nedeniyle kısıtlanmışhissedebilirsiniz. Ruhsal ve duygusal olarak ayın son çeyreğine kadar daha kontrollü olmaya çalışmak önemli olacak.

Fiziksel olarak bu ay çabuk yorulma etkileriniz var. Bedeninizi ay boyunca bilhassa 23 Temmuz'a kadar zorlamayın. Enerjiniz anlamlandıramadığınız şekilde düşebilir ki kendinizi ruhen ve bedenen zorlamayın. Doğrusu sizin için 23 Temmuz'a kadar olan daha çok gardınızı almaya dikkat etmek şeklinde olmalı. Düşmanlar, rakipler, arkanızda iş çevrilmesi açısından bu tarihe kadar daha riskli bir süreçten geçeceksiniz. Geçmişle alakalı unutmak istediğiniz veya kapattığınız konu ve kişiler tekrar gündeminize gelebilir. Kısacası 23 Temmuz'a kadar, duygusal ve dünyevi alanlarda daha çok defansta kalmak gerekebilir.

23 temmuzdan sonra ise burcunuza geçecek olan Güneş, sizi daha enerjik ve dışa dönük yapacak. Kendinizi göstermek, liderlik etmek, öne çıkmak istiyorsanız doğru zaman ayın son çeyreğinden itibaren başlıyor diyebilirim. 

Bu ay dikkat etmeniz gereken diğer bir alanda maddi konular olacak. 25 Temmuz'dan itibaren maddi alanlarınızdan gerilemeye başlayacak Venüs, parasal konularda bu ayın ikinci yarısından itibaren gelir gider dengelerinize, lüks tüketime dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Maddi konularda bu tarihten itibaren szi şaşırtan duraksamalar olabilir, endişe etmeyin, biraz daha sabırlı olmak gerekebilir. Ancak özellikle alacaklarınız, beklediğiniz paralar açısından temkinli olun, zira alacaklar konusunda sorunlar yaşanabilir. 

Aşk ve ilişkiler adına 20'sinden sonra başlayan hareketlenme, 23'inden itibaren daha aktif olmanızı sağlayacak. Venüs gerilemesi uzun süredir görüşemediğiniz eskiden sizin için önemli olan biri ile tekrar yollarınızın buluşmasına neden olabilir. 

Sevgili Aslan burcu Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat