Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

3,566
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar, 


Bu ay sizi hareketli bir dönem bekliyor. 5 - 26 Ocak tarihleri alanında bir Merkür retrosu gerçekleşecek. Günlük temponuz, rutininiz Oğlak burcu yönetiminde ve tam da bu alanda yapacak retrosunu. Merkür 22 Aralık'tan bu yana Oğlak burcunda. Dolayısıyla anlaşmalar, imzalar, kontratlar ve iş hayatındaki düzeniniz, ilişkileriniz ve beklentileriniz anlamında bir hareketlilik Aralık aynın sonundan bu yana devam ediyordu. Bu ay hali hazırda Merkür'ün Oğlak burcunda olması ve retro yapması sizin geriye dönmenizi, eksikleri tamamlamanızı sağlayacak.

Yeni işlere odaklanmak yerine eskiden kalan, sizi zorlayan, bunaltan işlerinize göz gezdirmeniz daha rahat hareket etmenizi sağlayacak. Güneş de bu alanda. 10 Ocak'ta Oğlak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu ay sizin için temponuzdaki yenilikler son derece önemli. Bu dönemde aynı zamanda önemli bir karar da verebilirsiniz. Yeni ayın etkisi ile yeni bir sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Örneğin yeni bir evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. 

Mars 3 Ocak itibari ile Akrep burcu seyrine başlayacak ve yuva alanınıza giriş yapacak. Çünkü yuva alanınızı Akrep burcu yönetiyor. Ev konuları sizin için önem kazanacak. Evdeki yaşam şekliniz, tadilat gibi konular, taşınma veya yeni yerleşimler öncelikleriniz olacak.

Güneş 20 Ocak'ta karşıt burcunuz Kova'ya geçecek. Bu sizin için son derece önemli. Bir ay boyunca ilişkileriniz, ortak projeleriniz önem kazanacak. 

24 Ocak'ta burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu bir evlilik teklifi alma veya etme, ilişkide farklı bir döngüye girme ya da ne istediğinize dair daha net kararlar alma süreci getirebilir. Güneş'in karşıt burcunuzda olduğu dönemde ay da sizin üzerinizde olacak. Özellikle ayın sonuna doğru ilişkiler önem kazanacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat