Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

2,715
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 


Ocak ayında günlük hayatınızda ve çalışma ortamınızda hareketli ve tempolu günler geçirebilirsiniz. Pratik becerilerinizi ortaya koyabilir, yeteneklerinizle dikkat çekebilir, halletmeniz gereken konuları tamamlayabilirsiniz. Sorumluluklarınız ön planda olacaktır. Rutin sağlık kontrollerinizi gündeme getirebilirsiniz. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Geçmişte yaşadıklarınızı ve eski anılarınızı düşünebilirsiniz. Duygusal açıdan güvende hissetmek isteyebilir, ailenizle vakit geçirebilirsiniz. Kendi içinize dönerek düşünme ihtiyacı isteyebilir, duygusal ve kişisel ihtiyaçlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ruhsal ve manevi farkındalıklarınızın yüksek olacağı bu süreçte, rüyalarınız önemli mesajlar verebilir. Geçmişe yönelik takıntılı düşüncelerinizi kontrol etmeniz önem kazanacaktır. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. Maddi gelirlerinizi ve borçlarınızı tahsil etmeye yönelik harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizden beklentileriniz artabilir, yardımlaşma konularına önem verebilirsiniz. Gizemli konular hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. İkili ilişkileriniz ve önemli görüşmeleriniz ön plana çıkmaya başlıyor. Yeni insanlarla tanışabilir, önemli kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ortaklıklar ve yeni teklifler gündeme gelebilir. Çok önemli kararlar almanız ve riskli girişimlerde bulunmamanız önem kazanacaktır. 

21 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında, Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. İkili ilişkilerinizi gözden geçirebilir, eski sevgililerinizden haber alabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilir, yeni haberler alabilirsiniz. Bu tarihlerde önemli kararlar almamanız ve yeni bir ilişkiye başlamamanız önem kazanacaktır. Geçmişte yarım kalmış konuları gündeme getirebilir, eksik bıraktığınız işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olayları farklı açılardan görmeyi başarabileceksiniz. 

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat