Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

2,162
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar,

Bu ay sizler için hareketli bir ay. Nisan'ın ilk haftasında, Koç burcunda bir yeni ay olacak. Bu yeni ay size son derece dost enerjiler getiriyor. Aynı zamanda Venüs de ilk hafta Koç burcuna geçiş yapıyor. Zaten bu da özellikle yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız bu eğitimlerle ilgili, seyahat konusunda hayalleri olan kişiler için seyahat konularında son derece destekleyici etkiler getiriyor. Ticaret ile uğraşan kişiler için de hareketli bir hafta geliyor. 

Bu ay kariyer alanınızda Merkür'ü misafir edeceğiniz için kariyer konuları ön plana çıkacak. 6 Nisan itibari ile ayın sonuna, 27 Nisan'a kadar olan süreçte kariyer konularında girişimci, yeni görüşmeler, kaynak artırma adına daha atak bir dönemde olacaksınız. Üstlerinizden bir bekletiniz varsa bunları konuşmak adına hareketler son derece güzel. 

27 Nisan'da Merkür'ün retro yapması ile birlikte eski iş kontaklarınız, işte birtakım konuların tekrar açılması, tekrar gündeme gelmesi, ertelenmeler, beklentilerinizin biraz ertelenmesi gibi durumlar yaşanabilir. 

Bu ay sizler için son derece önemli olan olaylardan bir gösterge de Mars'ın hareketi. Çünkü Yay burcunda ilerliyor. Bu da aşk, çocuklar ile ilgili alanlarınızda gerçekleşiyor.  Mars enerjisi cesaret, girişim gi bi şeylerle son derece ilişkilidir. Dolayısıyla yaşamınıza hareketlilik, sosyal aktiviteler, bireysel mutluluğunuz, hobileriniz için olumlu etkiler getiriyor. Spora başlayabilirsiniz. Enerjiniz yükselecek. Özellikle aşk konusunda da şanslısınız. Dışa dönük ve neşeli olacaksınız.

16 Nisan'da Mars retrosu başlayacak. Bu da gösteriyor ki aşk ilişkilerinde biraz stresli durumlara açık olabilirsiniz. Çocuk bekletiniz varsa bu konulardaki girişimlerinizde biraz daha fazla efor sarf etmeniz gerekiyor. Çünkü Mars'ın retro yapacağı alanlar aşk, çocuklar ve yaşam motivasyonunuzla ilgili konular olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat