Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,577
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, hedeflerinizi gerçekleştirmek, uzun süredir planladığınız konuları cesur şekilde hayata geçirmek adına Mayıs ayı size fırsatlar getirecek. 1 Mayıs'ta sosyal alanlarınız ve hedeflerinizi gösteren alana geçecek olan Merkür, rötara geçeceği 19 Mayıs'a kadar sizi ideallerinize dönük kılacak. Çevrenizden destekler, başkalarından gelecek yardımlar ve iş bağlantıları açısından bu ay hareketlisiniz. İlişki ve aşk açısından ise 8 Mayıs'ta burç değiştirecek Venüs ile gizlediğiniz bir ilişkinin hayatınızda öne çıkması söz konusu olabilir. bu etki platonik bir ilişkiyi, beğendiğiniz birini fazla düşünmeyi ama açılamamayı da temsil etmekte. 


Bu ay aşk konusunda kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Devam eden ilişkiniz veya evliliğiniz adına da duygusal birikimler, beklentilerinizi dışa vuramama söz konusu. Aşkta duygularınızı alışılmışın dışında kendinize saklayabilirsiniz. 20 - 23 Mayıs arası duygusal karmaşalarınız daha belirgin olacak. 

Kariyer açısından bu ay daha rahat olacaksınız. Öncelikle 4 Mayıs dolunay haftası ile 18 Mayıs yeni ay haftası iş konularında gelişmeler ve yeni durumlar söz konusu olabilir. 19 Mayıs'ta başlayacak Merkür gerilemesi etkisini 17'sinden itibaren hissettirmeye başlıyor ki bu tarihle birlikte hedefleriniz ve iş bağlantılarınız adına yeni başlangıçlar veya girişimlerinizi aktive etmek destekli değil. Kendinizi bu süreçten itibaren 11 Haziran'a kadar iyi planlayın. Önceden başlayan konular aniden yeniden önünüze gelebilir, bunları tamamlamakta mahsur yok ama yepyeni bir konuyu 19 Mayıs ile 11 Haziran arası ele almayın. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat