Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

1,605
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Mart ayı hareketli bir ay olacak. 9 Mart'ta Balık burcunda Güneş tutulması ve 23 Mart'ta da Terazi burcunda Ay tutulması olacak. Balık burcundaki tutulma ve özellikle 5 Mart'ta Merkür'ün ve 12 Mart'ta da Venüs'ün Balık burcuna gelişiyle kaynak artırma girişimleriniz ön plana çıkacak. 

Balık burcundaki Güneş tutulması gösteriyor ki bir miras söz konusu ve kazanç artırma girişimi olabilir. Evliyseniz eşinizin maddi durumunda bir yenilik, kazanç artırma durumu olabilir. Aynı şekilde sizlerin de bi yatırım yapma, kazanç elde etme durumlarınız olabilir.

Bir süredir Mars yuvanızdan geçiş yaptı ve ev konuları son derece önemliydi. 6 Mart'ta geçiş yapacak olan Mars'ın etkisiyle destekler de gelmeye başlayacak. Dolayısıyla aşk, çocuklar vs. hayattan motivasyon elde etme girişimleriniz adına keyifli enerjiler devrede olacak. Aynı zamanda da aşkta rekabet enerjisi söz konusu olacak.

Ayın belli bir bölümünde kazanç artırma girişimleriniz, biraz da motivasyon artırma enerjiniz var. 

20 Mart'ta Güneş ve 22 Mart'ta da Merkür Koç burcuna geçecek. 23 Mart'ta Terazi burcunda Merkür'ün de işin içinde olduğu bir Ay tutulması olacak. Bu sizi son derece güzel destekliyor. Yaşama daha umutla bakacağınız, seyahat fırsatları yakalayacağınız, iletişiminizin son derece artacağı, anlaşmalar-sözleşmeler adına çok önemli imzaların olacağı enerjiler olacak.

Özellikle Nisan ayının ilk haftası daha çok fark edeceksiniz ama Mart'ın sonuna doğru bir şeye karar verme, harekete geçirme, uygulama anlamında daha net olacaksınız.

Genel olarak ayın 20'sine kadar olan bölümde içsel olarak kendinizi motive etmeye, hayatın pozitif yönlerini görmeye çalışın. 20 Mart'ta Güneşin Koç burcuna gelişiyle zaten çok daha destekler altında olacaksınız.

Bir sonraki ay görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat