Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

794
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu veya yükselen burcu Aslan olanlar,

Maddi konularda bilhassa ayın ilk on günü daha duyarlı ve analiz ederek adım atmalısınız. Yatırımlar, finansal konular, parasal dengeler açısından kasımın ilk yarısı sizin adınıza sert etkiler var. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde güç savaşları yaşanabilir. Arkadaşlar, kardeşler, kuzenler yani size en yakın duran insanlarla olan ilişkilerinizde şartları zorlamayın ve sakin, esnek olmaya gayret edin. Bu alanlarda 17 Kasım'a kadar hassas enerjiler söz konusu. 17 Kasım'dan itibaren ev ve yuva alanlarınıza yönelecek olan ilginiz, kariyeriniz ve ev dengelerinizi iyi ayarlamanız şartı ile sizi daha rahat bir alana taşıyacak.

Bu ay ev alımı, satımı veya araçlarla ilgili bir değişiklik planlıyorsanız, daha çok 17 Kasım'dan sonrasına organize etmek, ama mümkünse ve acil değilse bu konuları ay boyunca bekletmek daha doğru olur. 

Duygusal konularda ve ilişkilerde Kasım ayı boyunca iletişim trafiğiniz yüksek olacak. Fakat Mars'ın özellikle ifade alanlarınızı tetiklemesi ile sözlü iletişimde kendinizi nasıl ifade ettiğinize dikkat edin. Duygusal alanda ve hatta genel olarak tüm iletişim kurmanız gereken konularda yanlış anlaşılmaya açık olacaksınız. Bu nedenle düşünerek konuşmak, söz verirken iyi düşünmek, yapamayacağınız vaatlerde bulunmamak faydanıza olur. 

Yazılı anlaşmalar, altında imzanız bulunan kontratlarda önceden uzman birine danışarak hareket etmeye çalışın, uzun vade de sizi bağlayacak konularda detayları iyi analiz etmeniz gerekmekte. 

Sevgili Aslanlar, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat